Sada pro cosplay Josephine

396 0

Josephine Montilyet se nám dnes představuje v pondělním cosplayovém okénku. BioWare podporuje fanouškovské cosplaye ze svých her vydáváním kitů s obrázky postav z různých úhlů a poskytuje přesné odstíny barev látek, které mají ve hře. A artwork pro Josefínu se také vyvedl.

Josephine_Kit

 

„Když nemůže být dosaženo vítězství a aliance nemohou být uzavřeny za pomocí strategie a síly meče, přichází na řadu pravá ruka Inkvizitora Josephine, se svým politickým vlivem. Uzavírá spojenectví s klíčovými hráči na šachové desce Thedasu a pro posílení vlivu Inkvizice vyžaduje pomoc i na těch nejvyšších místech. Velvyslankyně je oblečena do zlatavého hedvábí a zdobeného sametu se vzorem, díky čemuž Josephine snadno zapadne i mezi tu nejvyšší šlechtu. S sebou nosí zdobený stojan pro psaní zpráv a poznámek. Významný náhrdelník s ornamenty zdobí její krk, který má ve svém středu červený rubín zpodobňující kapku antivanského vína v moři slunečních paprsků.“

Na stránkách BioWare můžete nalézt video ve kterém se kamera točí okolo Josephine. Celý kit v PDF stáhnete zde. A protože mi přijdou obrázky na celou postavu poněkud rozostřené, přikládám na konec i obrázek s pohledem na celou postavu od SallibyG-Ray, která použila model od Padme4000. Salli má na svém profilu i další obrázky a nejen ze světa Dragon Age.

Front-Full

Face

Front-Detail

Back-Full

Back

Legs

josephine_montilyet_by_sallibyg_ray-d8s4sba

Zdroj: BioWare, deviantart

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author

Žádné komentáře on "Sada pro cosplay Josephine"

Leave a Comment