Sada pro cosplay Doriana

264 1

BioWare pokračuje ve vydávání manuálů pro tvorbu cosplaye ze světa Dragon Age. Měli jsme tu Lelianu, Cullena a Iron Bulla. A nyní autořili zveřejnili materiály usnadňující případnou tvorbu kostýmu pro Doriana.

Dorian_Kit

Díky tomu, že se Dorian narodil do mocné tevinterské rodiny, bylo Dorianovo přijmutí do Magisteria téměř nevyhnutelné. Musel však vyrůstat pod vedením fanatického mentora, a frustrovaný jeho postojem, se vzdal svých povinností k mágskému řádu. K Inkvizici se přidal, protože je přesvědčen, že se do svého domova nemůže vrátit dříve, než zlikviduje nepřátelské síly zodpovědné za zdecimování jeho rodného kraje. Dorian je oblečen do mágského roucha v popelové barvě ozdobeného vyšitým zpodobněním zmije. Brašnu, ve které skladuje své ampulky, má umístěnou na opasku. Kožené rukavice skvěle slouží pro pevné držení hole, díky čemuž může sesílat kouzla na všechna strany s potřebnou jistotou. Zmije obtáčející se kolem jeho kápě všem připomíná, že jeho magie umí být stejně tak kousavá jako jeho narážky.

Opět jako v předchozím případě platí, že na stránkách BioWare můžete nalézt video ve kterém se kamera točí okolo Doriana. Celý kit v PDF stáhnete zde.

 

 

 

Zdroj: Zdroj: BioWare

 

 

 

Total 3 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author

1 komentář on "Sada pro cosplay Doriana"

Leave a Comment