Remaster nebude

442 0

Na serveru GameInformer se objevil článek o setkání redakce s Patrickem Söderlundem, což je vice president of EA Studios. Zeptali se ho, zda přemýšleli o remasteru některého ze svých titulů na PS4 a XboxOne.

„Nebudu vám lhát a říkat, že jsme o tom neuvažovali“, řekl nám Söderlund. „Ale pro nás je důležité zvážit, jak naložíme s penězi, které máme. Je lepší aby BioWare pracoval na zcela nové značce, jak se ostatně teď děje, nebo se raději věnoval remasterování Mass Effect?“

Söderlundzmínil, že někdy jsou remastery vhodné a ty si sám velice užil, přičemž zmínil The Last of Us Remastered od Naughty Dog. Avšak upozornil, že naše paměť často vylepšuje naše zážitky ze starších her.

„Nevím jak vy, ale když si zahraju starší hru, tak si vzpomenout na to, jaká byla, když sem jí kdysi hrál poprvé. A pak si pomyslím ‚Jako vážně?! Takhle to vypadalo?‘, protože v mojí hlavě to bylo fantastické.”

Konkrétní dotaz na remaster trilogie Mass Effect, o které se v poslední době na internetu hodně mluvilo, odmítl Söderlund komentovat.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author

Žádné komentáře on "Remaster nebude"

Leave a Comment