Hledání významných lokací

261 0

Včera byla prezentována nová soutěž pro Dragon Age: Inquisition. Vy jako hráči musíte ve hře najít a vyfotit určité lokace, ke kterým vás přivedou indicie v podobě hádanek, a poslat je na emailovou adresu BioWare. Přeložené znění hádanek naleznete na konci článku. Každé lokace jsou rozděleny do určitých úrovní podle obtížnosti a k zařazení do soutěže první úrovně vám stačí vyfotit několik z nich. Níže následuje text zveřejněný na stránkách dragonage.

Věříme, že díky Vašim schopnostem dokážete zdárně dokončit tuto misi. Cesta nebude jednoduchá, ale musíte objevit významné lokace dříve, než náš nepřítel! Vyslankyně Montilyet poslala do všech koutů Thedasu žádosti o finanční podporu, kterou se Vám v případě Vašeho úspěchu velmi rádi odvděčíme. Většina výzev může být splněna skrze podrobné zkoumání zápisků v kodexu a dobrou orientaci v krajině, ale jen ti nejdůvtipnější průzkumníci dokáží najít všech 16 významných lokací. (NÁPOVĚDA: Nezaměřujte svou pozornost pouze na významné lokace, které mají ve hře svůj vlastní název.)

Hodně štěstí a dobrý lov!

leliana-BGSamotná Leliana vás instruuje namluvenou zprávou.

Inkvizitore, nové zprávy ukazují, že Corypheus vysílá své jednotky na všemozná místa po celém Thedasu. Naši agenti věří, že hledají šestnáct specifických míst v Thedasu. Neznáme jejich přesné záměry, ale je zřejmé, že v našem nejlepším zájmu bude najít tyto místa dříve než oni. Aby Corypheus tato místa neprozradil, komunikuje se svými jednotkami v jakýchsi hádankách. Našim agentům se zatím tyto hádanky nepodařilo rozluštit a čas se nám krátí. Jakákoliv tvoje pomoc v této záležitosti bude neocenitelná – Slavice


Podrobný popis soutěže

Vyřešte hádanky skrývající významné lokace rozmístěné po celém Thedasu. Vyfoťte se se svým Inkvizitorem před těmito lokacemi a „prohlašte“ je tak za majetek Inkvizice! K vyfocení můžete použít fotoaparát na mobilním telefonu nebo zaslat vytípnutý obrázek přímo ze hry – jediná podmínka je, aby z obrázku bylo zřejmé, o co se jedná.

Do názvu fotky vložte své jméno a číslo označující, jaké výzvy se fotka týká. Společně všechny Vaše fotky pošlete na emailovou adresu biowarefansubmissions@ea.com. PŘÍKLAD: „inquisitor_challenge5.jpg”

Dragon-Age-Inquisition-Mosaic-Pieces-Locations

Hádanky

Úroveň 1 – Běžná obtížnost

·       Výzva 1: Emprise du Lion – Do těchto zdí uvěznili mágové mocného démona… pokud legenda mluví pravdu.

·       Výzva 2: The Storm Coast – Nahoru, nahoru, nahoru, na místo, kde trpaslíci kdysi kutali.

·       Výzva 3: The Fallow Mire – Opečovávaný a provozuschopný.

·       Výzva 4: The Hissing Wastes – Těmž, kdo porazí bestii plivající jed, náleží odměna chladného a čerstvého vzduchu.

Úroveň 2 – Normální obtížnost

·       Výzva 5: Emprise du Lion – Ten, kdož nedbá pravidel, bude viset v ledovém hrobě.

·       Výzva 6: The Emerald Graves – Sleduje vše z vrchu. Ani elfové si již nepamatují jeho jméno.

·       Výzva 7: The Forbidden Oasis – Obtěžkaný je voják, který zahynul mečem.

·       Výzva 8: The Storm Coast – Nesmyslné báchorky.

Úroveň 3 – Těžká obtížnost

·       Výzva 9: The Exalted Plains – Co drží shemleny pryč: vina, nebo strach?

·       Výzva 10: The Emerald Graves – Lidi, kteří se tam bez oprávnění vydali, stihl krutý osud.

·       Výzva 11: Crestwood – Ve svých posledních chvilkách shledal útěchu ve hraní karet a pojídání sýra.

·       Výzva 12: The Exalted Plains – V jeho důvěryhodných rukách jsou vaše tajemství v bezpečí.

Úroveň 4 – Noční můra

·       Výzva 13: The Western Approach – Vyrytá zpráva: „Mohu ti podat žebřík, abys mi slezl ze zad?”

·       Výzva 14: Crestwood – Prokleta budiž bitva mezi rostlinou a mrtvolou.

·       Výzva 15: The Emerald Graves – Medvědí hlavy tam visí jak nějaká tapiserie.

·       Výzva 16: The Western Approach – Jen tak se mihotá, mimo dosah, za kamenným vězením.

Ceny

·       Úroveň 1: Prvních 5 hráčů, kteří objeví 6 významných lokací získávají tričko. Všichni hráči jsou zařazeni do bonusového slosování o tričko, stejně jako do slosování o hlavní cenu.

·       Úroveň 2: První 3 hráči, kteří objeví 10 významných lokací získávají litografii. Všichni hráči jsou zařazeni do bonusového slosování o litografii, stejně jako do slosování o hlavní cenu.

·       Úroveň 3: První 2 hráči, kteří objeví 12 významných lokací získávají mikinu. Všichni hráči jsou zařazeni do bonusového slosování o mikinu, stejně jako do slosování o hlavní cenu.

·       Úroveň 4: První hráč, který najde všech 16 významných lokací získává balík s věcmi z DAI. Všichni hráči jsou zařazeni do bonusového slosování o balík s věcmi z DAI, stejně jako do slosování o hlavní cenu.

·       Hlavní cena: Konzole Xbox One, Dragon Age: Inquisition – Inquisitor’s Edition, a podepsaná kopie The Art of Dragon Age: Inquisition.

 

Zdroj: dragonage.com

 

 

 

Total 2 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author

Žádné komentáře on "Hledání významných lokací"

Leave a Comment