Multiplayer s překladatelským týmem

149 61

Kooperativní multiplayer v Mass Effect 3 stále žije. Když jsem se na něj nedávno díval, byl jsem příjemně překvapen, jak malou chvíli trvalo připojení k libovolné hře. Je pravda, že hodnocení N7 a body z výzev většinou poukazovaly na ne tolik ostřílené hráče, ale je vidět, že i když není žádná oficiální vánoční akce, lidi baví hrát multiplayer.

A protože není žádná oficiální akce, co kdybychom si po vzoru multiplayeru s týmem BioWare uspořádali multiplayer s překladatelským týmem a lidmi stojícími za kyberweb.cz? A samozřejmě vytvořit událost, kdy si můžete zahrát i vy mezi sebou. Ty, které mrzí, že se nemohli dostavit na nějaký Con, nás mají možnost poznat skrze naše schopnosti v kooperační hře. 😉 Já osobně jsem v multiplayeru strávil spoustu času i nad rámec testovacích povinností, protože je povedený a bavil mě, i když jsem předtím nikdy na multiplayer nebyl (nebo možná právě proto). Bude to i taková možnost rozloučit se s kyberwebem jako takovým, neboť ke konci roku web skončí.

Organizační záležitosti

Termín je stanoven na sobotu 28.12.2013. Začátek, kdy se začnou první členové připojovat do her bude po 16:00. Konec bude okolo 20:00, ale je možné, že to některé z nás chytne natolik, že budeme dostupní i v pozdějších hodinách a možná i následujících dnech.

Členové našeho týmu, kteří mají o akci zájem a mají možnost se ve stanovený termín připojit do hry, uvedou do diskuze níže svůj nick přes který je najdete na Originu. Případně i další informace. Já jako zpunktovatel celé akce uvedu své údaje hned sem do článku:

Václav Kosán – Hlavní tester, platforma: PC, Origin nick: CosiCZ. Další info o tom, na čem se jednotliví lidé podíleli můžete najít v readme jednotlivých instalátorů češtin.

Já si jdu teď zahrát pár her, ať si osvěžím principy a netrhnu si takovou ostudu. 🙂

MassEffect3 2013-12-22 16-00-40-34

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

About The Author

61 komentářů on "Multiplayer s překladatelským týmem"

 1. Honzaleco

  Začínám mít obavy, aby naši obětaví translatoři dokázali uspokojit poptávku… Osobně se trochu bojím, aby se dostalo na všechny…zvlášť, když je Origin někdy schopnej si pro nic za nic postavit hlavu a znemožnit uživatelům připojit se na druhý… Snad se to zejtra nikomu nestane.

  A propos, organizátoři, take note: Zájem je velkej a dá se z něj vyčíst, že multiplayer lidi jednak pořád baví a dost jich je schopnejch si udělat čas a ve větším počtu se zúčastnit jednorázový akce. Něco, s čím by se mohlo do budoucna počítat. 😉

 2. BatouT101

  Rád bych se také přidal. Pokud nebude zlobit technika tak se velice rád připojím. Platforma: PC, [b]Origin nick:[/b] [url=http://social.bioware.com/n7hq/home/overview/?name=BatouT101&platform=pc]BatouT101[/url] (Na dosažená čísla se nedívejte. Ty jsou značně zavádějící co se týče schopností.)

   • D_A_R

    Už jsem se k tomu dostal – ty DLC co nemám jsou dvě a jedná se o nějaké Zbraňové packy 🙂 Ale vůbec jsem neměl ponětí, že možnost komunikace je přímo ve hře 😀 Děkuji za osvětu 🙂 Až se za svou nevědomost stydím 🙂

   • Morfeus

    Technicky sú potrebné všetky MP DLC (Resurgence, Rebellion, Earth, Retaliation, Reckoning). Totiž ak Vám bude chýbať nejaké DLC, tak sa nepripojíte k hráčom, čo ho majú alebo v danej hre niečo z neho používajú (zbrane, postavy, výbava, atď.) – fakt neviem čo z toho (nikdy som to nezisťoval).

    Zbraňové (a iné item) DLC nie sú potrebné – tie pridávajú obsah iba do singleplayer časti hry.

   • D_A_R

    Já jsem si právě myslel, že nemám nějaké to MP DLC a nevěděl jsem jestli nejsou náhodou placené – jelikož jsem momentálně bez karty neměl bych si ho jak koupit….ale naštěstí jsou to opravdu jen DLC na zbraně 😉

   • Morfeus

    MP DLC sú zdarma, lebo sa zaplatili z ingame obchodu (dá sa v ňom nakupovať aj za Origin/Bioware body, ktoré sa kupujú za reálne peniaze).

    A to že tieto DLC zdarma je aj dobrý marketingový ťah pre Bioware/EA.

   • Honzaleco

    Kolektoři dokážou bejt (a jsou) nepřekonatelnej problém úplně všude. Zvlášť, pokud člověk nastaví neznámýho nepřítele a není nachystanej přímo na ně. Používat je jako nějakej indikátor schopností je zrovna u týhle frakce ošidný… 😉

   • WerewolfCZ

    Neboj, to spolu nějak dáme, i platinku s nimi dáme s jednou rukou a s tou druhou za zády 😉

   • Honzaleco

    „Christmas challenge“ 😀 … Možná.
    Upřímně, ono je to těžký. Na fóru je víceméně mrtvo, co se týče MP. A proto tam nemá moc cenu nic vymejšlet. Když ale budou lidi, tak by jsme něco zkusit mohli. A není problém vymyslet jednotlivý tematický mise.
    Každopádně..můžeme v nejhorším zrecyklovat to vlákno, kde jsou nápady na MP scénáře…pořád mě láká třeba ta jednotka N7 Shadow…nebo odstřelovači z STG… 🙂
    .

   • Sadene

    Tak bych mohla vzít svého oblíbeného salarianského infiltrátora, toto bychom měli spáchat! 😀
    Shadow je pro mě na gold docela peklo 😀

   • Honzaleco

    Shadow Strike, v Cloaku Bonus Power, do pracek brokovnici s Omni-Blade a voilà 🙂
    U těch salarianů tam mám předem daný zbraně, ale na to se můžeme vykašlat…

    Ale to už zabíhám. Doufejme, že si zahrajeme… Gold/Platinum, ale nižší mi nevadí. Snad se s někým v sobotu potkám.

 3. Moravuscz

  Rád si s vámi zahraju, alespoň poznám, jak hrají naši překladatelé.
  Osobně hraju poměrně často a dost agresivně (mám rád když to tam pěkně bouchá, nebo všude létají Cerberáci :D). V žebříčku bodů výzev pro ČŘ jsem hned pod vámi 🙂
  Tak doufám že to bude pro všechny zábava a že nebudou lagy (zkáza pro Vanguardy)

Leave a Comment